Žemės sklypo kainos skaičiuoklė

Parduodami bet kokios paskirties žemės sklypą turite atsižvelgti į skirtingus faktorius, nuo kurių priklauso jo kaina. Kaip ir parduodant mišką ar kitą nekilnojamąjį turtą, žemės sklypo kainą įtakoti gali įvairūs veiksniai. Tiksliausiai žemės kainą gali nustatyti nepriklausomas turto vertintojas. Tačiau tais atvejais, kai jums reikalingas greitas ir apytikslis žemės sklypo kainos nustatymas, galite pasinaudoti žemės sklypo kainos skaičiuokle, kuri padės geriau susiorientuoti žemės pardavime.

Atkreipiame dėmesį, kad reali žemės sklypo vertė gali smarkiai skirtis nuo tos, kurią pateikia žemės kainos (vertės) skaičiuoklė. Taip yra todėl, kad žemės kainą smarkiai įtakoja sklypo lokacija, jame esantys vandens telkiniai, žemės derlingumas (našumas), sklypo pertvarkymo galimybės ir kita.

Norėdami įvertinti miško paskirties žemės sklypo kainą, tiksliau ją apskaičiuoti galite pasinaudoję miško kainos skaičiuokle ar pasinaudoję su miško kaina susijusia informacija, kurią rasite paspaudę ant nuorodos.

Žemės sklypo kainos skaičiuoklė
Į viršų