Miškų supirkimas

Miškų supirkimas – greičiausias ir patogiausias būdas parduoti mišką. Miškų supirkėjai perka mišką visoje Lietuvoje. Brangiai superkami miškai su žeme arba be žemės (statūs miškai iškirtimui). Profesionalūs miškų ekspertai gali tiksliai įvertinti miško kainą ir pasiūlyti tikslią ir adekvačią kainą už jūsų mišką.

Su Miskogija.lt bendradarbiauja patikimiausi Lietuvos miškų supirkėjai, kurie brangiai perka miškus bei pilnavertiškai pasirūpina savo klientais. Jie yra savo srities profesionalai, miškininkystės ir miškų supirkimo srityje veikiantys ne vienerius metus. Todėl jie perka mišką tikrai geromis sąlygomis.

Miško pirkimas yra įgyvendinamas sklandžiai, pasirūpinant visais pirkimo žingsniai. Miško supirkimo metu yra įvertinama miško kaina, parengiami visi dokumentai, (miško pirkimo-pardavimo sutartis ir kt.), taip pat pasirūpinama leidimais, jei miškas parduodamas iškirtimui.

Norėdami parduoti mišką patikimam supirkėjui, užpildykite greta esančią supirkimo paraišką ir su jumis susisieks patikimiausi Lietuvos miškininkystės ekspertai – supirkėjai.

Kokia miškų supirkimo nauda?

Miškų supirkimas – puikus pasirinkimas, kai mišką reikia parduoti greitai ir už sąžiningą kainą. Patikimi miškų supirkėjai taip pat padeda visoje miško pirkimo eigoje, atsako į su miškininkyste susijusius klausimus, tiksliai įvertina miško vertę. Apibendrinant, miškų supirkimas pardavėjams gali pasiūlyti šias naudas:

Tikslus ir greitas miško kainos nustatymas

Miškų supirkėjai dažniausiai būna miškininkystės ekspertai su ilgamete patirtimi. Tai leidžia jiems greitai ir tiksliai įvertinti mišką bei nustatyti tikslią jo rinkos kainą.

Nemokamos konsultacijos miškininkystės klausimais

Jei turite bet kokių su miškininkyste, miško vertės nustatymu ar miško pardavimu susijusių klausimų, supirkėjas būtinai jus nemokamai pakonsultuos.

Greitas miško pirkimas ir atsiskaitymas

Miško pirkimas yra įgyvendinamas greitai, o su pardavėju atsiskaitoma iš karto. Visi dokumentai sutvarkomi supirkėjo.

Lankstumas parduodant mišką

Perkami įvairūs miškai visoje Lietuvoje. Galite parduoti mišką su žeme ar tik iškirtimui. Supirkėjai taip pat teikia kitas miškotvarkos paslaugas, rengia miškotvarkos projektus, padeda su miško kirtimo darbais.

Kaip matote, miškų supirkimas turi daug privalumų, kuriuos galite išnaudoti savo naudai. Mes perkame mišką su žeme, iškirtimui, taip pat padeda nustatyti tikslią miško kainą, siūlome miškotvarkos projektų rengimo ir kitas miškininkystės paslaugas. Mes perkame mišką, kad jūs galėtumėte jį parduoti kuo greičiau ir paprasčiau.

Į viršų