Perku mišką

Miškų supirkėjai perka mišką visoje Lietuvoje. Atsižvelgiant į miško amžių, plotą, sudėtį ir kitus miško kainą įtakojančius faktorius, mišką parduoti galėsite greitai ir brangiai. Miškų supirkimas siūlo būtent tokią paslaugą, nepriklausomai nuo to, kokį mišką norite parduoti: perkame įvairaus amžiaus lapuočius, spygliuočius, mišrius ir kitus miškus. Galime pasiūlyti gerą, realią miško vertę atitinkančią kainą.

Perkame mišką atsižvelgdami į miško pardavėjo pageidavimus, todėl miško pardavimas vyksta sklandžiai. Atvykstame į miško vadą ir mišką apžiūrime bei įvertiname miško savininkui patogiu metu. Sutarus dėl miško pardavimo, visus su sandoriu susijusius dokumentus paruošiame ir sutvarkome patys, atsakome į visus iškylančius klausimus. Vertiname savo reputaciją, todėl pirkdami mišką visada laikomės visų savo įsipareigojimų ir atsiskaitome iš kart, miško savininkui priimtinu būdu.

Perkame mišką su žeme bei iškirtimui

Miskogija.lt perka mišką visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo miško amžiaus, ploto ar pardavimo paskirties bei sąlygų. Mums mišką galite parduoti su žeme ar be jos, taip pat perkame mišką ir iškirtimui. Visais atvejais prisideriname prie miško savininko poreikio ir pageidavimų. Miško kainą įtakoja daug veiksnių, tokių kaip miško lokacija, amžius, plotas, privažiavimo galimybės, vyraujantys medžiai ir kitos. Bet visais atvejais miško savininkams siūlome realią rinkos situaciją atitinkančią kainą už mišką.

Perka mišką su žeme

Parduodami mišką su žeme, miško savininkai gali tikėtis uždirbti papildomai iš žemės pardavimo. Parduodant mišką su žeme taip pat galite išvengti įvairių brangiai kainuojančių miško priežiūrios prievolių ir atsakomybių, kurių vykdymui gali reikėti net specialios technikos ir papildomų investicijų. Būtent todėl miško pardavimas su žeme dažnai yra itin ekonomiškas sprendimas, leidžiantis sutaupyti papildomų išlaidų.

Perka mišką iškirtimui

Jei parduodami mišką nenorite perleisti miško nuosavybės teisių, tuomet galite parduoti mišką iškirtimui. Tokiu atveju miško nuosavybės teisės išliks jums, o jūs uždirbsite suteikdami teisę mums iškirsti dalį ar visą mišką. Parduodant mišką iškirtimui, jo kainą labiausiai įtakos vyraujančių medžių rūšis, jų amžius ir svarbiausia - iškertamo miško tūris. Tai - lengviausias būdas uždirbti iš miško, nes miško nuosavybė išliks jums, o teisės aktus atitinkančiu miško iškirtimu ir medienos gabenimu pasirūpins profesionalai.

Perka mišką su bendrasavininkais

Kai kurios miškus parduoti gali būti sunkiau dėl kelių bendrasavininkų. Net tais atvejais, kai visi miško bendrasavininkai sutinka parduoti mišką, jo pardavimas reikalauja papildomų žinių ir resursų. Parduodami mišką su bendrasavininkais mums, atsikratysite viso su tuo susijusio galvos skausmo, nes visais dokumentais, derybomis ir kitais niuansais pasirūpinsime mes.

Miskogija.lt perka mišką geriausiomis sąlygomis. Pirkdami mišką pirmiausia atsižvelgiame į pardavėjo (miško savininko) poreikį bei siūlome rinkos situaciją atitinkančią miško kainą. Esame savo srities profesionalai, kurie vertina savo reputaciją, todėl visada atvirai ir profesionaliai atsakome į visus pardavėjui kylančius klausimus, kad miško pirkimo-pardavimo procesas būtų kuo sklandesnis ir paprastesnis.

Į viršų